Tallinna linn piirab kahe ööürituse pikkust

Inno Tähismaa 10. august 2004, 10:19

Tallinna linn piirab homsel istungil olümpiamängude stiilipeo ja Hansapanga kliendivastuvõtu pikkust.

OÜ Akireema pubi 'Seiklusjutte maalt ja merelt' taotles linnavalitsuselt luba korraldada olümpiamängudele ja vana-kreeka ajastule pühendatud stiilipidu Tartu mnt 44 siseõue alal 19. augustist kuni 20. augustini kella 19 kuni kella 02-ni.

OÜ Tequila AD taotles linnalt luba Hansapanga traditsioonilise kliendivastuvõtu ja Euroopa Liiduga liitumise aasta puuistutuskampaania raames vahtrapuude kollektsiooni kinkimise ja istutamise korraldamiseks Tallinna Botaanikaaia territooriumil 12. augustist kuni 13. augustini alates kella 18 kuni kella 03-ni.

Tallinna linnakantselei avalike suhete direktor Allan Alaküla teatas pressiteate vahendusel, et linn kooskõlastab OÜ Akireema ja OÜ Tequila AD avaliku ürituse loa taotluse tingimusel, et ürituse õues toimuv muusikaline osa lõpeb kell 24.

'Tantsumuusika festivaliga 'Sun Dance' kogetud müraprobleemide järel on eriti põhjust jälgida, et linnaelanike öörahu ei segataks,' ütles Alaküla. 'Linn on meie kõigi ühine kodu ja pidusid saab pärast öörahu suurepäraselt pidada ka siseruumides ilma teisi linlasi häirimata.'

Tallinna linna avaliku korra eeskirja kohaselt annab avaliku ürituse korraldamise loa pärast kella 23 lõppevate ürituste puhul linnavalitsus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing