EPL: Tallinn loobus uputuse tõttu teede ja tänavate jooksvast remondist

11. august 2004, 07:59

Teede jooksvaks remondiks on Tallinn tänavu kulutanud 39,7 mln krooni, ent linna uputanud vihma tagajärgede likvideerimine neelab suurema osa vahenditest.

Kommunaalameti heakorraosakonna peaspetsialist osakonna juhataja kohustes Reet Saar ütles, et erakorraliste ilmastikutingimuste tagajärgede likvideerimiseks on loobutud suuremahulistest jooksva remondi töödest, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Täiendavalt remonditakse koolide ja lasteaedade juurde viivate teede ohtlikud löökaugud,? ütles Saar.

Uputuse tagajärgede ja liiklusohtlike löökaukude likvideerimiseks ning ühistranspordipeatuste kordategemiseks oleks Saare sõnul vaja 15?16 miljonit krooni. Praegune olukord on asjatundja sõnul rahuldav, ainult üksikutel juhtudel on tee seisundi tõttu liikluskiirust piiratud.

Abilinnapea Jüri Ratase sõnul vajavad parandamist eeskätt kraavid ja teepeenrad, milleks võetakse 7 miljonit krooni kvartalisiseste teede remondi arvelt. ?Kui võtta professorite jutt, et aastas vajab Tallinn jooksvaks remondiks 100 miljonit krooni ja meil oli koos lisaeelarvega 53 miljonit, siis võib ju öelda, et puudu jäi 47,? leidis Ratas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing