MicroLink müüs oma osaluse firmas Doclogix

12. august 2004, 11:37

MicroLink müüs oma osaluse dokumendihaldustarkvara firmas UAB Doclogiksas Leedu IT-firmale AB Alna, kes oli firma teine omanik, teatas Microlink.

MicroLinki jaoks kasumliku tehingu väärtuseks oli 3,13 miljonit krooni. Ettevõttele kuulus 50% Doclogixist.

MicroLink jätkab koostööd Doclogixi edasimüügi ja juurutuse osas, olles jätkuvalt suurimaks Doclogixi partneriks Balti riikides. Alna ja MicroLink asutasid Doclogixi ühisfirmana 2003. aastal.

'Partneritena suudame täna oma klientidele pakkuda Doclogixil baseeruvaid lahendusi ilma, et oleks vajalik tarkvaratootjas otsese osaluse omamine,' kommenteeris MicroLinki juhatuse esimees Janis Bergs.

Janis Bergs jätkab UAB Doclogiksas juhatuse liikmena, et osaleda jätkuvalt Doclogixi uute versioonide ettevalmistuse juures.

Leedu IT-firma Alna investeerib dokumendihaldustarkvara Doclogixi uute versioonide ja ettevõtte arendusse üle 15 miljoni krooni. Veel sel aastal tuleb välja tarkvara uus versioon, Doclogix 4.0. Suurendatakse ka tarkvaraarendajate, projektijuhtide ja turundusega tegelevaid tiime, mis kahekordistab Doclogixi töötajate arvu.

Dokumendihaldustarkvara Doclogixit kasutab koos MicroLinki poolt toodetava Postipoisiga üle 11 tuhande riigiasutuse ja ettevõtte.

MicroLinki 2003/2004 majandusaasta auditeerimata konsolideeritud käive oli 819,9 miljonit ja puhaskasum 350,5 miljonit krooni. MicroLinki ettevõteteks on Eestis MicroLink Eesti, Lätis MicroLink Latvia ja Baltijas Datoru Akademija, Leedus MicroLink Data, Fortech IT ja MicroLink Netcoms ja Valgevenes MicroLink Sistemi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing