Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. august 2004, 08:34

Eesti Päevaleht:

Riigihange nägi ette, et Järvevana tee remondiks peab kasutama teise klassi killustikku, mis võib olla lubja- või graniitkillustik. Tallinna Teede AS kasutas küll nõutud lubjakillustikku, kuid selle sertifikaat ei vastanud teise klassi killustiku nõuetele.

Tallinna maaliinide bussijaam lõpetas ette hoiatamata piletite broneerimise ja pole selge, millal teenust taas kasutada saab.

Alates käesoleva aasta sügisest saab Audenteses Eestis esmakordselt tasuda ülikooli õppemaksu kuu kaupa. Seni oli tudengitel seda võimalik teha vaid aasta või poolaasta kaupa, mõnes koolis ka korra kvartalis.

?Kui 1. oktoobrist riik meilt enam meile sobivatel tingimustel teenust tellida ei taha, hakkavad meie laevad sõitma saarte ja mandri vahet siis, kui on reisijaid ja teistsuguste hindadega kui praegu,? ütles Saaremaa Laevakompanii (SLK) nõukogu esimees Aivar Jõgi.

Postimees:

Riigi salajastest varudest varastatud viljakoormate ja gaasimaskifiltrite pärast riigikontrollilt eile hävitava hinnangu saanud valitsus loob uut korda, et oma reserve sulide eest paremini kaitsta.

Aktsiisipettuste vältimiseks võib rahandusminister tõsta kerge kütteõli ja erimärgistatud diislikütuse aktsiise, mis ähvardab suurendada nii põllumeeste kulutusi traktorikütusele kui ka majaomanike õliarveid.

Tartumaal tegutsev mahla- ja mahlajoogikontsentraatide tootja Rõngu Mahl laiendas eelmise aasta lõpus tootmise Venemaale ? marjade varumine ning mahlakontsentraadi valmistamine käib nüüd Vologdas.

Eelkõige noori naisi ohustava emakakaelavähi ennetamiseks välja töötatud vaktsiini katsetatakse saja Eesti naise peal, varasemad uuringud on näidanud ravimi tõhusust.

Pärnu Postimees:

Soome elektroonikakontserni Efore Pärnu tehase avas Eesti majandus- ja kommunikatsiooniministri Meelis Atoneni kõrval Soome kaubandus- ning tööstusminister Mauri Pekkarinen, varem pole põhjanaabrite ministrid Pärnus käinud.

Virumaa Teataja:

Haljala ettevõtte ametiühingu juhatuse liige süüdistab asutuse juhtkonda alusetute karistuste määramises, mille tegelik põhjus peitub ametiühingu loomises.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing