SLK: Atoneni plaani ei saa tõsiselt võtta

Liis Kängsepp 26. august 2004, 15:40

Saaremaa Laevakompanii teatas, et ei saa tõsiselt võtta majandusminister Meelis Atoneni ajakirjanduses esitatud plaani pikendada olemasolevat liinilepingut kahe aasta võrra.

'Ministri järjekordse uitmõtte sisu on ju tegelikult selles, et ta küsib Vabariigi Valitsuselt ja Saaremaa Laevakompaniilt kahte täiendavat aastat, mida kasutada meie ettevõtte hävitamiseks,? ütles Saaremaa Laevakompanii (SLK) nõukogu liige Aivar Jõgi pressiteate vahendusel. ?Eriti kummaline on see olukorras, kus ta on valjuhäälselt lubanud oktoobri algusest riigipraamid sõitma panna odavamalt, teeninduse kvaliteeti tõstes ja mõnel liinil suisa sups ja sups põhimõttel.?

Jõgi märkis, et ettevõttel on olemas kokkulepe praamiliikluse korraldamiseks Tallinna Sadamaga, millele on oma ühemõttelise toetuse andnud ka riigile kuuluva ettevõtte nõukogu.

'Laevakompanii poolt on need kokkulepped jõus ja me usaldame selles osas meie partnereid. Mul ei ole põhjust Tallinna Sadama juhtkonnas kuidagi kahelda,' ütles Jõgi.

'Soovitan ministril avalikustada aasta aega tagasi korraldatud praamikonkursi tulemused, siis saab lõpuks ka avalikkus teada, millised olid tegelikud alternatiivid Saaremaa Laevakompanii tööle. Nendes pakkumistes ei tohiks olla midagi salajast,' märkis Jõgi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing