Kuus advokaati asutavad advokaadibüroo Straus & Partnerid

27. august 2004, 12:46

Glikman Glikman advokaadibüroo seitsmest advokaadist neli ning kaks advokaati Aivar Pilve advokaadibüroost lahkuvad ning asutavad uue büroo.

Ilmar Strausi sõnul lahkuvad advokaadid kokkuleppel Aivar Pilve ja Leon Glikmaniga, loodav advokaadibüroo keskendub äriõiguse valdkondadele.

'Enamik meie partneritest on saanud magistrikraadi mõnes USA või Euroopa ülikoolis, mistõttu soovime klientidele pakkuda erialaselt kõrgelt spetsialiseeritud teenuseid. Põhirõhk loodava advokaadibüroo tegevuses suunatakse klientide nõustamisele maksu- ja tolliõiguse-, intellektuaalse omandi ja IT õiguse valdkonnas, samuti projektide finantseerimisalasele nõustamisele Euroopa Liidu struktuurifondidest ning kapitaliturgudelt,' rääkis Straus. Tema sõnul loob Euroopa Liiduga liitumine ka täiendavat nõudlust professionaalse õigusteeninduse järele väljaspool Eestit. 'Õiguskeskkond on muutunud keerulisemaks ning sellega seoses on kasvanud klientide ootused teenuste spetsiifika suhtes. Tänu erialasele ettevalmistusele ja kontaktidele saame pakkuda lisaväärtust ka rahvusvahelistes küsimustes,' sõnas Straus.

Advokaadibüroo Straus Partnerid asutasid lisaks Ilmar Strausile, advokaadid Paavo Paas, Marko Tiiman, Anu Uritam, Eero Viigimäe ja Priit Lätt. Ilmar Straus on lõpetanud USA-s Columbia Ülikooli väärtpaberite alal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing