EPL: Medalivõitjad saavad lisaks aule kopsakaid kingitusi

31. august 2004, 07:59

Äsja lõppenud olümpiamängudelt medaliga naasnud kolmele Eesti sportlasele lubab auhinnaline koht väärtuslikke autasusid.

Eesti Olümpiakomitee presidendi Mart Siimanni sõnul on olümpiakomitee sportlasi omalt poolt juba premeerinud, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Täna andsime t?ekid pidulikult üle,? kinnitas ta. ?Võitjale lubasime 1,2 miljonit, hõbemedali eest 800 000 ja pronksmedali saajale 550 000 krooni. Võitjat ei tulnud, nii et praegu andsime ära 1,9 miljonit krooni.?

Eraldi preemiad eraldab sportlastele ka valitsus, nende suurus selgub järgmisel istungil. ?Jaansonit premeeris veel Pärnu linn eraldi, peale selle teevad ka sponsorid sportlastele kingitusi,? sõnas Siimann.

Ülemaailmne olümpiamängude suursponsor Samsung Electronics annab kõigile medalivõitjatele kinkekomplekti, kuhu kuulub Samsungi plasmateleviisor, kodukinosüsteem ja mobiiltelefon koguväärtuses ligi 80 000 krooni. ?Oma tublide saavutustega on Eesti sportlased näidanud kogu maailmale, et nad on võrdväärsed teiste seas ning võimelised tooma oma kodumaale medalisära,? teatas Samsung Electronicsi Baltimaade kontori juht Chang Guy Ahn pressiteenistuse vahendusel. Autasud antakse üle homme toimuval suurel olümpiapeol Reval Park hotellis.

Aleksander Tammerti tütrele Alissale lubas Audentese hariduskontsern tasuta koolieelset haridust Audentese laste koolituskeskuses. ?Tahame kaasa aidata sama sihikindla ja tööka tütre kasvamisele, kui seda on isa,? ütles Audentese ülikooli rektor Peeter Kross.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing