Eesti Televisioonil on sellest nädalast uus ekraanigraafika

31. august 2004, 16:10

Eesti Televisioon tõi käesoleva nädala esmaspäevast vaatajani uue ekraanigraafika, mis kannab endas tahet suhelda vahetult vaatajaga.

Lisaks tahab ETV uue graafikaga enda sõnul pöörata tähelepanu tillukestele pisiasjadele, mis kipuvad suurte tormamiste vahel ununema.

'Tee lapsele pai', 'Sussid jalga', 'Sügis rokib täiega', 'Helista emale', 'Naerata', 'Ütle naabrile tere' ja sarnased laused soojade humoorikate piltide taustal kannavad ühest küljest sotsiaalset teemat, teisest küljest on need üleskutsed emotsionaalsed terad meie igapäevaelust.

Esimene osa ekraanigraafikast jõuab eetrisse alanud nädalast, teine osa hakkab eetrisse jõudma alates oktoobrist. Ekraanigraafika autorid on René Vilbre, Jüri Mildeberg ja Renee Kelomees. Teostas Afilm Eesti.

ETV uus ekraanigraafika on sündinud koostöös Avatud Eesti Fondi ja Balti-Ameerika Partnerlusprogrammiga. ETV-ga ühise ettevõtmise sooviks on aidata kaasa ühiskonna mentaliteedimuutusele, kutsudes üles üksteisest hoolima ja hoidma kokku, tundma huvi maailma asjade vastu ning ise ka aktiivselt lahenduste leidmisele kaasa aitama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing