400 politseinikku läheb 1. septembril koolilastele appi

31. august 2004, 09:09

1. septembril aitab enam kui 400 politseinikku lapsi koolide läheduses asuvatel ülekäiguradadel ohtutult sõiduteed ületada, teatas politseiamet

Laste turvalisuse tagamiseks on ka tänavu mitmetes linnades 1. septembril politseinikud koolide lähedal asuvate ülekäiguradade juures liiklejaid juhendamas. Õpilaste paremaks abistamiseks tehakse koostööd ka turvafirmadega.

Politseipeadirektor Robert Antropovi sõnul on septembri algus õige hetk, et ennast ja lapsi suuremale ettevaatlikkusele ja tähelepanelikkusele manitseda. 'Oluline on lastele selgitada ohutusnõuete vajalikkust, sest lastena õpitud käitumisharjumused saadavad meid kogu elu. Oleme tänulikud kõikidele koolijuhtidele, kes on tänavu politseinikke aktiivselt kutsunud õpilastele ohutu liiklemise põhimõtteid tutvustama, ' lisas Antropov.

Alates 1. septembrist külastavad koole kõigi Eesti politseiosakondade ja -jaoskondade politseinikud. Korrakaitsjad räägivad õpilastele, kuidas teedel ja tänavatel turvaliselt käituda. Paljud politseiasutused jagavad lastele ka liiklusalaseid voldikuid ja meeneid ning korraldavad praktilisi õppuseid ja viktoriine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing