Eesti Energia õpetab säästma

01. september 2004, 13:11

Selle nädala algusest on avatud uus internetipõhine infokanal ? Eesti Energia Energiasäästuportaal, teatas Eesti Energia.

See on esmakordne võimalus saada ühest kanalist lihtsat, selget ja mitmekülgset teavet energiasäästu alastest toodetest, tehnoloogiatest ja meetmetest.

Värskelt valminud internetilehe eesmärk on tõsta erinevate elektritarbijate (eriti kodumajapidamiste) energiakasutuse efektiivsust. Vajalikku infot ja kasulikke näpunäiteid leiavad sealt nii kodu-, äri- kui ka suurtarbijad, kes on huvitatud läbi efektiivse energiakasutuse raha säästmisest ja keskkonna hoiust.

Kokku on koondatud artikleid soojustamise, valgustuse, küttesüsteemide, efektiivsete elektriseadmete, tariifisüsteemide kujundamise jm. kohta. Teiselt poolt on portaal kanaliks energiasäästu toodete valmistajatele ja maaletoojatele ning energiasäästu infomaterjalide koostajatele.

Portaalis pakutav info võiks aidata tarbijal firmade reklaamis paremini orienteeruda ning stimuleerida nii elanikke kui firmasid säästumeetmeid rakendama ja energiasäästlikke tehnoloogilisi lahendusi kasutusele võtma.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing