EPL: Volarweb plaanib kahekordistada lende Milanosse

01. september 2004, 08:04

Itaalia lennufirma Volareweb Tallinna? Milano ühendus on ülimenukas.

Lennufirma hakkas kevadel Tallinna ja Milano Orio al Serio lennujaama vahel tegema kaks lendu nädalas, Tallinna lennujaama andmetel plaanitakse aga lähiajal liiklust kahekordistada, kirjutab Eesti Päevaleht.

Lennujaama turundusdirektori Eduard Tüüri sõnul on Volarewebi lennukite täituvus erakordselt hea, peagi alaneb lennufirma jaoks ka Tallinna lennujaamatasu.

Wolarewebi andmetel on Tallinna?Milano liinil lennukite täitumus 84 protsenti, selle aasta maist kuni augusti lõpuni teenindas firma liinil 8280 reisijat. Augustikuus ligines lennu täitumus isegi sajale protsendile.

'Tulemus on suurepärane. Võib öelda, et Tallinna liin on meie 39 sihtkohast Euroopas isegi kõige edukam,' ütles Volarewebi infojuht Elena Cerutti. Reiside kahekordistamise plaani ei ole tema sõnul veel kinnitatud.

Kõige odavam pilet Tallinnast Milanosse või tagasi maksab lennufirma andmetel 19,99 eurot (313 krooni), keskmine ühe suuna pileti hind on siiski 69,99 eurot (1100 krooni). Lisanduvad lennujaamamaksud.

Cerutti sõnul ei ole tulevikus välistatud, et Volareweb hakkab Tallinnast veel kuhugi edasi lendama. Milano otselend on sel aastal itaalia turistide arvu Eestis pea kahekordistanud.

Tallinna lennujaam ei ole seni Iiri odavlennufirmaga Ryanair lendude alustamise osas kokkuleppele jõudnud, küll aga hakkab oktoobri lõpust Tallinnast Berliini ja Londonisse lendama EasyJet.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing