Täna ilmus esimene EPLi Ärileht

01. september 2004, 09:56

Täna ilmus EPLi esimene roosale paberile trükitud Ärileht, teatas EPL pressiteates.

Uue nädalalehe tiraaz on 7500 ja ta levib koos Eesti Päevalehe Äri- ja Tööpäevapaketiga. Ärileht on vähemasti 20-leheküljeline majandusleht, mida tehakse ettevõtete juhtidele ja teistele majanduse ja ettevõtlusega igapäevaselt seotud inimestele.

Väljaande tegevtoimetaja Andres Eilarti sõnul on sedasorti majandusajakirjanduse turul ruumi korralikult. Leht hakkab kirjutama just neile, kes on tüdinud asjatult lahmivatest lugudest. 'Neile, kes armastavad lugeda sündmuste seostest ja telgitagustest; ei viitsi süveneda statistikasse, kuid tahavad ometi teada, mis on numbrite taga.'

'Oleme end positsioneerinud kui 'majandusekspressi',' viitab Ärilehe juhataja Vallo Toomet. 'Tegemist on ajalehega, kus esikohal on analüüs, arutelu. Me ei sea end ettevõtjast targemaks, pigem püüame koostöös muuta ärikeskkonda lihtsamaks ja selgemaks.'

Uus väljaanne jõuab nendeni, kel tellitud Eesti Päevalehe Äripakett või Tööpäevapakett (endised juriidiliste isikute paketid). Eraldi Ärilehte vähemalt esialgu tellida ja kaubandusest osta ei saa.

Ärilehe reklaamipoliitika on paindlik ja soosib väikeettevõtteid. Teiste lehtedega võrreldes on reklaam Ärilehes kuni 50 protsenti odavam.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing