Tallink müüs eile üle kümne tuhande Tallinn-Helsingi liini sooduspileti

16. september 2004, 12:06

Tallinki müüs eilse 15-kroonise soodushinnaga piletikampaaniaga päeva jooksul kokku 10200 ühe suuna piletit Tallinn-Helsingi liinile.

Pileteid müüdi ajavahemikuks 15.september-31. oktoober.

Tallinki turundusjuhi Tiina Manderi sõnul müüb ettevõte tavaliselt niipalju pileteid keskmiselt kahe nädala jooksul. ?Ootasime küll suuremat huvi kui tavaliselt, kuid nii häid tulemusi ei prognoosinud. Samas vabandame klientide ees, kes pidid pileti ostmiseks kaua ootama?, ütles Mander.

Mander lisas, et Tallinki kassad olid kolmapäeval avatud kaks kuni neli tundi tavapärasest kauem, seega kuni kell 23.00.

15-krooniseid ühe suuna pileteid, millele lisandus 45-kroonine sadamamaks, müüdi ainult 15. septembril vaid Tallinki kassades Tallinna Kaubamajas, Tallinki Hotellis ja Lasnamäe Centrumis. Terminali kassad müüsid sooduspileteid vaid samal päeval ehk 15. septembril toimuvatele reisidele, eelmüüki nendest kassadest ei toimunud.

Sooduspileteid oli võimalik osta kõigile 15.09.-31.10.04. kiir- ja reisilaevade väljumistele Tallinn-Helsingi-Tallinn liinil, kaasa arvatud alates 1. oktoobrist Tallinnast kell 23.55 väljuvale reisile Meloodiaga, kus hind sisaldas ka C2, C4 või B2 kajutikohta. Ei müüdud üksikuid kajutikohti, vabaks jäävate kajutikohtade hind oli vastavalt hinnakirjale alates 235 kroonist.

Vaid Tallinnast Helsingisse kell 8.00 väljuva reisi pileti hind laeval Meloodia oli kuni 30. septembrini endiselt 50 krooni.

Sooduspileteid ei olnud võimalik broneerida, need pidi kohe välja ostma ning kuupäeva, kellaaja ega reisijate osas hiljem muudatusi võimalik teha ei olnud. Õigeaegselt tühistatud pileti eest raha tagastamine toimub vastavalt Tallinki reisitingimustele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing