Kohtla-Järve Soojuse juht lahkub ametist

24. september 2004, 18:05

Viie aastaga Kohtla-Järve Soojuse ümber korraldanud Toomas Niinemäe lahkub järgmisel neljapäeval soojusfirma tegevjuhi ametist, kirjutab Põhjarannik.

Sellest kevadest juhtis Niinemäe korraga kahte suurt soojusettevõtet, lisaks Kohtla-Järve Soojusele ka ligikaudu poolt Tallinna soojusenergiaga varustavat Iru soojuselektrijaama, mis jääb alates oktoobrist tema põhitöökohaks. Samas sai Niinemäest Kohtla-Järve Soojuse nõukogu liige.

Kui Niinemäe 1999. aastal ametisse asus, seisis ettevõte pankroti lävel, kirjutab Põhjarannik. Muuhulgas vähendas Niinemäe töötajate arvu ligikaudu poole võrra. 'Personali töö on muutunud kaks korda efektiivsemaks ja professionaalsuse poolest ei jää nad millegagi alla näiteks Iru soojuselektrijaama töötajatele,' hindab Niinemäe.

Kohtla-Järve Soojuse uueks tegevjuhiks saab Ivo Kasak, kes on veidi rohkem kui kolm viimast aastat kuulunud ettevõtte juhatusse, vastutades finantsvaldkonna eest. Kasaku sõnul ei kavatse ta ettevõtte juhtimises muudatusi teha. 'Suuremad reformid on toimunud,? ütleb Kasak.

Kasaku sõnul on Kohtla-Järve Soojuse tähtsamaks arendusprojektiks uue soojusjaama rajamine Ahtmesse, sest hiljemalt 2009. aastaks peab vana jaam oma töö lõpetama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing