Tallinn üürib ruumid taksoteenuse pakkujale

28. september 2004, 10:20

Tallinn üürib Võru tn 11 asuva äriruumi taksofirmale Roy Holding. Ettevõte soovib ruumi kasutada taksotellimuse dispet?erpunktina.

Eelnõu näeb ette Võru tn 11 hoone B-korpuse esimesel korrusel asuva vaba äriruumi üürile andmise osaühingule tähtajatult üüriga 48 krooni ruutmeetri kohta kuus. Tasumisele kuuluvad ka kõrvalkulud, maksud ja koormised. Ruumi üldpind on 18,6 ruutmeetrit.

Äriruumil on omaette sissepääs ja väike eesruum, mis vajab sanitaarremonti, mida üürnik on nõus tegema ja mille kulutusi üürileandja ei kompenseeri. Samuti osaleb üürnik hoone valves ja soovib paigaldada maja seina külge hea valgustuse. Dispet?erpunkt hakkab töötama ööpäevaringselt.

Enamus Võru tn 11 asuvast hoonest on välja üüritud erinevatele lastega tegelevatele mittetulundusühingutele ja teistele firmadele. Kuna hoonet haldav haridusamet ei planeeri käesoleval ajal ja ka lähemas tulevikus hoonet enda vajadusteks kasutada, siis teeb amet ettepaneku üürida see osaühingule Roy Holding.

Kui otsustatakse hoone edaspidine saatus, siis on vastavalt võlaõigusseaduse võimalik tähtajatu äriruumi üürileping lõpetada, teatades sellest üürnikule vähemalt kolm kuud ette.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing