Hansapank toob turule uue eksklusiivse krediitkaardi

04. oktoober 2004, 15:12

Tänasest pakub Hansapank esmakordselt Eestis uut eksklusiivset krediitkaarti Visa Platinum, uuendatud on ka senise Gold krediitkaardi tingimusi.

'Platinum kaardi kohta öeldakse, et see on krediitkaartide Mercedes - sama mugav ja luksuslik kui see automark,' lausus Hansapanga väikefinantseerimise osakonna juhataja Annely Herman. Pangad üle maailma väljastavad Visa Platinumi oma kõige varakamatele ja aktiivsematele klientidele.

Selle krediitkaardi sihtgrupina näeb Hansapank eelkõige personaalpanganduse ja personaalse varahalduse kliente, kindlasti on Platinum sobiv ja täiendavaid mugavusi võimaldav pakkumine senistele Gold kaardi kasutajatele.

Luksusliku krediitkaardiga Visa Platinum käivad kaasas Visa Platinum Club"i soodustused paljudes maailma hotellides, söögikohtades, golfiklubides ja mujal.

Samuti saavad Platinumi omanikud Priority Pass-kaardi, mis garanteerib sissepääsu üle maailma enam kui 400 lennujaama VIP-ootesaali. 'Olulise lisaväärtusena on kaardi omanik ning temaga koos reisivad pereliikmed kaetud kindlustusfirma AIG Europe S.A. ülemaailmse reisikindlustusega, ja seda kogu kaardi kehtivusaja jooksul,' märkis Herman.


Et pakkuda senisest enam vajalikke lisaväärtusi kõigile oma aktiivse eluhoiakuga klientidele, väljastab pank alates oktoobrist ka uuendatud tingimustega Gold krediitkaarti.
Senise aastamaksu asemel kehtib nüüd madalam kuutasu 80 krooni. Kuni käesoleva aasta lõpuni saab kaarti kasutada kuutasu maksmata.

Täienenud on ka Gold kaardiga kaasnevate lisaväärtuste pakett.

American International Group (AIG) on üks maailma juhtivaid finants- ja kindlustusettevõtteid, kes omab Standard PoorsŽi AAA reitingut. Kompanii tegutseb kokku 130 riigis üle maailma.

Oktoobri alguseks on Hansapank väljastanud kokku 150 664 krediitkaarti, Gold kaarte on neist ligi 1%.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing