Isamaaliidu Pärnu kontori juht aitas bordellifirmat kustutada

07. oktoober 2004, 09:07

Isamaaliidu Pärnu kontori juhataja Ulrike Kahju aitas Tallinnas bordelli pidanud firmat kustutada, kirjutas Eesti Ekspress.

Bordelli pidanud OÜ Taigerfild kustutamise vajadus tekkis tänavu suvel pärast seda, kui politsei oli seal läbiotsimise korraldunud ja ettevõtte tegevuse peatanud.
Ekspressis on juttu tuntud ettevõtete kustutaja Raul Pindi skeemist, millest Äripäev on mitmel korral kirjutanud. Seekord oli Pindi abiliseks Ulrike Kahju, kes aitas bordelli pidanud osaühingu üles osta ja seejärel nii-öelda postkasti registreerida, et seejärel likvideerimismenetlust alustada.
Kustutatud firmad leiavad oma lõpu Pärnu ja Kilingi-Nõmme vahel asetsevas Metsaääre külakeses aadressil, kus asub vaid mahajäätud suvilakrunt. Kaks aastat tagasi Äripäevas läbiviidud uurimine näitas, et samas kohas on tuntumatest ettevõtetest oma otsad leinud näiteks Tallinna vineerivabriku erastaja Marlekor ja sellega seotud Veerenni Kinnisvara Arendamise osaühing, Märt Vooglaiuga seotud Balti Jaama Turg ning Sirje Endre kirjastusfirma SE JS,

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing