Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. oktoober 2004, 08:57

Eesti Päevaleht:

Eile riigikogus keskpanga tegevusest ülevaate andnud Eesti Panga president Vahur Kraft kutsus nii saadikuid kui ka Eesti elanikke aktiivselt osalema eurosentide kujunduskonkursil.

Leedu kapitalil põhineva VP Marketi endised töötajad otsivad abi Tallinna ja Tartu töövaidluskomisjonidest, et saada ettevõttelt kätte neile väidetavalt maksmata jäetud töötasu.

Järgmisest nädalast algab Balti jaama Vaksali hotelli ehitus, reisijail tuleb seetõttu mõnda aega ehitusest tulenevaid ebamugavusi taluda. Rongiliikluses mingeid muudatusi ei tule.

Ärileht:

Meelelahutusärimees Peeter Rebane plaanib luua Tallinna vanalinna, Sauna tänavale lähiajal uue klubi, millega seonduvat hoiab veel suures saladuses.

Soome firma Ensto tütarfirma Ensto Ensek laiendab tootmispinda 10 000 ruutmeetri võrra.

Aasta algul jõustuva numbriliikuvusega tihenev konkurents sunnib endast andma kõik, kuid ikkagi ei tea veel täpselt keegi, mis juhtub. Kindel on see: uued tulijad muudavad põhjalikult mobiilsideturgu.

Postimees:

Ida-Tallinna Keskhaigla liitus Eesti esindajana viit riiki ühendava tervishoiuprojektiga, mille eesmärk on luua erinevate maade arstidele pidev võimalus patsiente ravides üksteiselt nõu küsida.

Viimastel aastatel kahjumisse jäänud suurim Eesti kapitalile kuuluv tanklakett Olerex loodab vaatamata teravnenud konkurentsile jõuda tänavu kasumisse ning laiendada oma tegevust Tallinnas.

Pooled Eesti ettevõtete juhid ei tea, kuidas maandada oma äri ohustavaid riske, näiteks juhul kui konkurents tiheneks või klientide arv hakkaks vähenema.

Tartu linnavalitsus toetas oma eilsel istungil ASi Connex Tartu taotlust tõsta 2005. aasta 1. jaanuarist linnaliinibusside piletite hinda.

Pärnu Postimees:

Pearaamtupidajana töötanud Aivar Palu, kes poja hukkumise hüvitamiseks juba mitu aastat lennufirmaga Enimex kohut käib, kahtlustatakse ligi kahe miljoni krooni omastamises.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing