BIGi üheksa kuu kasum üle 21 miljoni krooni

19. oktoober 2004, 08:38

AS Balti Investeeringute Grupp (BIG) teenis käesoleva aasta üheksa kuuga 21,4 miljonit krooni puhaskasumit.

Balti Investeeringute Grupi juhatuse esimehe Targo Rausi sõnul põhinevad head majandustulemused ettevõtte edukal tegutsemisel väike- ja tarbimislaenude turul ning uute esinduste edukal startimisel.

?Aasta alguses tehtud otsus müügivõrgu laiendamiseks on ennast igati õigustanud. Näiteks Narvas, kus on ülejäänud Eestiga võrreldes suhteliselt passiivne laenuturg, saavad nüüdsest väikelaenu taotleda need inimesed, kellel varem taolised väljavaated puudusid, ? tõi Raus välja Tallinnast väljapoole laienemise plussid. Tema hinnagul tõstab rahastamisvõimaluste paranemine ja kättesaadavaks muutumine pealinnast väljaspool kohalike elanike elukvaliteeti ning üldist elatustaset.
Lisaks Narva esindusele on BIG avanud sellel aastal esindused ka Norde Centrumis Lasnamäel ning Ülemiste keskuses.

Balti Investeeringute Grupp jätkab müügivõrgu laiendamise strateegiat ka väljaspool Eestit. Septembris laienes Läti tütarettevõte Baltijas Izaugsmes Grupa lisaks Riiale ja Liepajale ka Daugavpilsi.

Üheksa kuuga väljastas BIG laene 140,6 miljoni väärtuses, mis on ligi 70% võrra enam kui mullu samal perioodil. Netolaenuportfell kasvas aasta algusest 32,3%, ulatudes 196,1 miljoni kroonini, ja väljastatud võlakirjade maht 57,7%, moodustades 109,3 miljonit krooni.

AS Balti Investeeringute Grupp on pankade ja liisingufirmade järel Baltimaade suurim spetsialiseerunud laenuandja, kes tegeleb eraisikutega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing