Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. oktoober 2004, 08:20

Eesti Päevaleht:

Tallinna uued juhid ei kiirusta üüri piirmäärasid tühistama, ehkki see oli teist nädalat pealinnas võimu jagavate Res Publica ja Reformierakonna üks peasihte Riigikogus.

Eesti projektbüroode liit soovitab ehituse riigihangete korraldamisel loobuda senise projekteerimis-ehitustöövõtu meetodi kasutamisest, mis soosib ainult kõige odavamaid pakkumisi.

Aasta pärast saavad tööstusettevõtted hakata kolima 22,5 hektaril valmivasse Lasnamäe tööstusparki. Rõivatootja Baltika on tööstuspargi vastu juba huvi ilmutanud.

Laupäeval sai 31 Elcoteqi tehase töötajat kohviautomaadi vees olnud keedusoolast toidumürgituse, kedagi haiglasse toimetada ei olnud siiski vaja.

Postimees:

Tallinlaste meeliskaubanduskeskusteks on kujunenud oma linnaosa suurpoed, ainsatena on valiku puudumise tõttu sunnitud ostukohti teistest linnaosadest otsima Pirita ning Kopli elanikud.

Saamata jäänud tulule viitav reklaamifirma Clear Channel ja pealinna alkoholipoodnikke ühendav liit ähvardavad alkoholi müüki ning alkoholi reklaamimist karmistanud määruse tõttu Tallinna linnavõime kahjunõuetega.

Välisinvestorite hinnangul pärsivad notarid Eestis majanduse arengut ning riigil tuleks kiiresti ja jõuliselt muuta nendega seotud seadusandlus sarnaseks Euroopas kehtivaga.

Rootsis eakaid ja puuetega inimesi sõidutav firma paneb Tartus tööle oma telefonikeskuse, kuhu töötajaid aitasid leida kohaliku tööhõiveameti nõustajad.

SL Õhtuleht:

Inglaste firma lehmalauda sõnnikuhoidlast voolab juba pikemat aega virts ja sõnnik vihmaga otse Kodila jõkke, mis kannab reostuse looduskaitsealusesse Matsalu lahte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing