Ülevaade tänastest ajalehtedest

16. november 2004, 08:18

Eesti Päevaleht:

Eile tegi kohus esmakordselt süüdimõistva otsuse ametialase teabe välismaalastele edastamise eest. Üks Venemaa suuri gaasifirmasid Surgutgasprom lubas tollasele maksupettuste tõkestamise pearevidendile 2003. aasta augustis abi osutamise eest maksta 6000 eurot ehk ligi 100 000 krooni.

Tallinna Sadama plaanitav sadamatasude tõus on kaks ministeeriumi vastakuti ajanud. Majandusministeerium on hinnatõusu vastu, rahandusministeerium aga poolt.

Ülemöödunud nädala reedel lõppes Tallinna tehnikaülikooli (TTÜ) ja Tallinna pedagoogikaülikooli (TPÜ) kesklinnas asuva hoone enampakkumine. 74 miljoni kroonise alghinnaga müügis olnud maja ostuks tuli kolm pakkumist, millest suurima ? 90,5 miljonit krooni ? tegi AS Leonarda Invest.

Statoil kavatseb tuua peaaegu kõikidesse oma teenindusjaamadesse müügile rikkaliku kiirtoidueinete valiku. Tulevikus ei ole välistatud ka teenindusjaamadesse drive-in söögikohtade rajamine.

Postimees:

Soome bussijuhtide streigis osaleb ka ligi paarsada eestlast, kes ei ole nõus firmade survega muuta töölepinguid juhtidele ebasoodsamaks.

Kohus mõistis eile tingimisi vangi maksuameti maksupettuste tõkestamise talituse endise pearevidendi, kes kasutas ära oma kõrget ametit, et Venemaa ärimeestele vaevatasu eest salajast infot müüa.

Seakasvatajad arvestavad eestlaste söömisharjumustega ja kasvatavad vähepekise lihaga sigu, jättes sellega lihatööstused raskustesse, sest maitsva vorsti tegemiseks on vaja ka korralikku pekki.

Kuigi Tallinna linnavõim kavatseb uuest aastat kaotada eri piletihinnad elukoha alusel, jäävad paberist sõidukaardid ometigi tunduvalt kallimaks kui ID-kaardil põhinevad perioodipiletid.

Pärnu Postimees:

Eile kirjutasid ehitusfirma FKSMi, Riigi Kinnisvara ASi ja SA Pärnu Haigla esindajad pidulikult alla haiglahoone üleandmise-vastuvõtmise aktile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing