Ülevaade tänastest ajalehtedest

06. detsember 2004, 08:13

Eesti Päevaleht:

Vabaturu konkurentsi tingimustes on suurkirjastustel üsna lai voli määrata õpikute ja töövihikute hinda, mis tuleb kinni maksta riigil ja lapsevanematel.

Harjutamaks inimesi eurohindadega, soovib rahandusministeerium enne euro ametlikku käibeletulekut võtta Eestis kasutusele hinnasildid, kus oleks hinnad nii eurodes kui ka Eesti kroonides.

Elektriga korterit või maja kütvad inimesed mõtlevad elektrihinna tõusu oodates alternatiivsetele ja odavamatele soojasaamise võimalustele.

Tallinna linnaosad kulutavad tänavatel jõulumeeleolu loomiseks tänavu veidi üle miljoni krooni, ekstravagantsetest lahendustest on loobutud ning peamiselt piirdutakse valguskettide riputamisega.

Postimees:

Ajal mil viimase Euroopa Liidu innovatsiooniaruande järgi on Eesti e-tõus muutunud languseks, on riigis sama hästi kui soikunud ka idee luua riiklik riskikapitali fond, mis innovatiivseid firmasid toetaks.

Lääne-Virumaa seakasvatajad loodavad parema hinna nimel uuest aastast taaselustada kümnendi jooksul hääbunud Eesti sigade ekspordi Venemaale.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing