PM: Parkimist tahab Tallinnas korraldada kolm firmat

03. jaanuar 2006, 08:41

Tallinna parkimise korraldamise riigihanke konkursile laekus tähtajaks, 30. detsembriks kolm pakkumist, mis kõik vastasid esitatud nõuetele.

Tallinna transpordiameti jurist Talvo Rüütelmaa ei soostunud esialgu veel ütlema, kes oma pakkumise esitas, kirjutab Postimees. Postimehele on eelneva info põhjal teada, et kindlasti olid valmis hankes osalema Falck Eesti ning Euro Park Finland. Esimesel korral enne hankemenetluse katkestamist oli pakkumise esitamiseks valmis ka turvafirma Lilto, aga vaidlustas siis hanke. Tõenäoliselt osaleb Lilto seekord pakkumises.

Rüütelmaa sõnul osalesid kõigi pakkumise teinud firmade esindajad ümbrike avamise juures ja kellelgi pretensioone ei olnud. Otsuse võitja kohta saab eeldatavasti teha järgmisel nädalal.

Praegune leping Falck Eestiga parkimise korraldamiseks Tallinnas lõpeb osaliselt juba 6. jaanuaril, osaliselt 1. märtsil. Kuna uue riigihanke võitja selgitamine võtab veel aega, viib transpordiamet linnavalitsuse korralduse alusel läbi väljakuulutamata läbirääkimistega pakkumismenetluse Falck Eestiga.

Tallinna parkimiskorraldaja leidmise riigihanke menetlus katkestati eelmise aasta lõpus kaks korda, kuna Europark Estonia, Euro Park Finland, Lilto ning EMT vaidlustasid selle riigihangete ametis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing