Ülevaade tänastest ajalehtedest

04. jaanuar 2006, 08:55

Postimees:

Et Lätis on kodumaised porgandid ja kartulid otsakorral, alustasid sealsed kauplused köögiviljade sisseostmist Eestist. Lätlaste hinnangul kasvatavad siinsed tootjad rohkem ja parema kvaliteediga köögivilja.

Kuigi alanud aastal jõustus Tallinna volikogu määrus, mis võimaldab maksta koduste mudilaste vanematele lapsehoiu- ja kooliks ettevalmistamise toetust, lubab linn seda raha maksma hakata alles siis, kui valmib riiklik lapsehoidjate register.

Eesti välisministeerium mõistis hukka väljapressimise Venemaa ja Ukraina vahel puhkenud gaasitülis.

Eesti Päevaleht:

Elisa ja Tele2 tahavad oma 3G mobiilivõrgud avada tänavu. EMT avas oma 3G võrgu kaks kuud tagasi. Hetkel on 3G teenuste kasutajate arv kasvanud visalt, aga stabiilselt.

Lähiajal võib Eestit oodata ebameeldiv üllatus ? kohustus tasuda kahele Soome ning ühele Saksa pangale kokku kuni 430 miljonit krooni.

Selle aasta jooksul peab Eesti tasuma Euroopa Liidule oma 715 miljoni kroonini ulatuvast suhkrutrahvist esimese neljandiku ehk 180 miljonit krooni.

STV ja Starmani eile tulemusteta jäänud läbirääkimised Vene telekanalite esindajatega jätkuvad täna, millal pilt taastub, pole teada.

Ärileht:

Hiina kapital võtab jõuliselt sisse positsioone Vene suurlinna Peterburi kinnisvara- ja meelelahutuse turul, kuid ka kaubanduse rindejoonel.

Virumaa Teataja:

Aasta esimese kahe päeva jooksul käis Rakvere linnuses ligi 700 külalist Moskvast ja Peterburist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing