Ülevaade tänastest ajalehtedest

06. jaanuar 2006, 08:50

Postimees:

Aivar Rehe asemel võiks maksu- ja tolliameti uus juht asjatundjate hinnangul olla pigem mõni tema senistest alluvatest, sest kui rahandusminister teeks poliitvaliku, oleks häiritud koostöö maja sees.

Eesti Posti uus arvutitarkvara jooksis aasta esimesel tööpäeval kokku ja jättis postiljonid ajalehetellijate nimekirjadeta, mistõttu nad olid sunnitud lehti mälu või parema äratundmise järgi laiali kandma.

Ravimifirmad peavad peaaegu olematuks võimalust saada tänapäevased retseptiravimid haigekassa soodusnimekirja ning seepärast tuleb inimestel leppida vanamoodsate ravimitega või siis maksta uute eest täishinda.

Eesti Päevaleht:

Rahvaliit paneb lahkuva Aivar Rehe asemele uue maksu- ja tolliameti juhi, tugevdades nii veelgi oma positsiooni rahandusministeeriumi ja selle haldusala juhtimises. ?Ma ei tea praegu, kes võiks saada uueks maksuameti juhiks. Praegu on puhkus, fraktsioon koguneb esmaspäeval, siis arutame,? ütles rahvaliitlane Janno Reiljan.

Eesti üks tuntumaid avaliku arvamuse uurijaid Juhan Kivirähk lahkus aasta algul uuringukeskusest Faktum, mille ta koos viie kolleegiga kolme aasta eest asutas.

Tartu Postimees:

Fortum Tartu alustas Tartu külje alla Lohkvasse hiiglasliku elektri ja soojuse koostootmise jaama rajamise eeltöid, 800?900 miljoni kroonine rahapaigutus on suurimaid ühekordseid investeeringuid Tartumaa ajaloos.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing