Setomaa turismifirmad koondusid ühise katusorganistasiooni alla

Annika Matson 11. jaanuar 2006, 09:52

Eile Värskas toimunud Setomaa turismiettevõtjate ümarlauas otsustati moodustada Setomaa turismiettevõtjaid ja turismi edendajaid ühendav katsorganisatsioon.

Setomaa Valdade Liit teatas, et ümarlauast võttis osa 26 turismiettevõtete, Setomaa omavalitsuste ning turismi edendamisega seotud asutuste esindajat. Lähituleviku ühiste tegevuste planeerimse kõrval arutati Setomaa turismiettevõtluse tulevikku ja Setomaa kui turismipiirkonna arendamist.

Kõik osalejad pidasid vajalikuks ühiste arendustegevuste ja turunduse eesmärgil ühineda ka vormiliselt. MTÜ Veekeskuse Arendusselts pakkus välja võimaluse reorganiseerida ja laiendada juba tegutsev Värskas turismi edendav mittetulundusühing kogu Setomaa turismietteõtlust arendavaks mittetulundusühinguks, muutes ühtlasi selle nime ? uueks nimeks saab tõenäoliselt Setomaa Turism.

Ümarlaual osalejad võtsid tänuga ettepaneku vastu ja kutsuvad kõiki Setomaa turismiettevõtjaid algatusega ühinema.

Setomaa Valdade Liidu juhatuse esimees Margus Timmo, kes on ise turismiettevõtja ja juhtinud Eesti Maaturismi ühendust kuus aastat, näeb taolises ettevõtjate koostöös suurepärast võimalust ettevõtte tulude suurendamiseks ja kulude vähendamiseks. Läbi koostöö suudetakse pakkuda kvaliteetseid teenuseid ja olla konkurentsivõimelised turismiturul.

Lisainfo: Margus Timmo, 5622 2886, timmo@kagureis.ee

Pressiteate koostas Kaja Tullus, 5106 664, kaja@setomaa.ee

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing