Efore avab Eestis uue tootmishoone

Gert D. Hankewitz 17. jaanuar 2006, 12:32

Elektroonikagrupp Efore avab täna Pärnus uue 7200 ruutmeetri suuruse tootmishoone, teatas ettevõte.

Uues hoones on tootmisruumideks 6100 ruutmeetrit, mida on neli korda rohkem kui Efore eelmises Eesti tootmishoones. Tootmine on juba üle toodud vanast hoonest uude, ning on varustatud Efore globaalsele tootmisstrateegiale ja standarditele vastavate moodsate tootmis- ja testimisseadmetega.

Uus tehas keskendub suuremahulistele toodetele, peamiselt teenindatakse Euroopa turgu, kuid täidetakse tellimusi ka Ameerikasse ja Aasiasse. Väikesarjatoodete valmistamise osas jätkatakse juba varem Eestis alanud allhankealast koostoööd.

Hetkel on Efore uue Eesti tehase töötajate arv 170 ja eesmärgiks on tõsta personali arvu 250-ni 2006. aasta lõpuks. Planeeritud tõus põhineb kasvaval nõudlusel Efore toodete järgi, uutel projektidel klientidega ja toodete ületoomisel Saarijärvi tehasest Soomest Eestisse. Kavatsus on lisaks tootmistööliste arvule suurendada personali ka müügi ja varustuse juhtimise alal ning tehnilist kompetentsust nõudvatel testi-disaini, tootehoolduse ja remondi alal.

Eforel on ka oma tootmisettevõtted Soomes, Ameerika Ühendriikides ja Hiinas. Tootmine on planeeritud nii, et iga ettevõte võib toota ükskõik millist Efore toodet ja süsteemi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing