Kreisiraadio kontserdi piletid peaaegu väljamüüdud

Liis Kängsepp 23. jaanuar 2006, 13:42

Veebruaris toimuvale Kreisiraadio Sümfooniaorkestri kontserdile on tänaseks pileteid müüdud pisut üle 6000. Täiesti läbi on müüdud Tartu ja Pärnu kontserdid.

?Piletid on enamjaolt välja müüdud, üksikuid on veel saadaval,? ütles Kreisiraadio kontserdi korraldaja Paavo Nõgene. Piletid maksid 150-350 krooni ning kokku mahub etendustele üle 7000 inimese. ?Enamus pileteid müüdi ära sooduskampaania ajal ja selle lõpp oli 15 jaanuar.?

Kui palju ettevõtmisest käivet ja kasumit võiks teenida, ei tahtnud Nõgene veel ennustada, vaid lubas neist rääkida märtsi keskel.

?Ma saan aru, et te sooviksite meelsasti panna ajalehte pealkirja, et Leinatamm teenib 150 000 krooni, aga kahjuks seda numbrit ei ole võimalik välja öelda,? lausus Nõgene. ?Kõik suured numbrid on illusioonid.?

Nõgese sõnul tuleb arvestada sellega, et kontserdiga on kokku seotud 80 inimese ringis ning seega on juba personalikulud üsna arvestatavad. Lisaks rõhutas ta, et ei tasuks unustada erasektoris korraldatavate meelelahutusürituste 18%-list käibemaksukoormust. Nõgese sõnul tehakse kaheksa kontserti ja lisakontserte ei tehta, kuna siis mõte devalveerub.

?Eesmärk ei ole saada mingisuguseid meganumbreid kokku,? kinnitas Nõgene, vaid pigem tuli Tarmo Leinatammel aias raadiot kuulates hea idee. ?Kui igal ringhäälingujaamal on oma sümfooniaorkester, siis miks Kreisiraadiol ei võiks olla,? selgitas Nõgene.

?Olin meeldivalt üllatunud, ei osanud küll oodata, et nii kiiresti piletid maha müüakse,? ütles Kreisiraadio Sümfooniaorkestri idee autor Tarmo Leinatamm. ?Lootus oli, et äkki ikka mäletatakse.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing