Haabersti Hyper Rimi suletakse märtsis seoses ümberehitustöödega

25. jaanuar 2006, 09:40

20. märtsil algavad Haabersti Hyper Rimis ümberehitustööd, mistõttu kauplus suletakse külastajatele kuni suve alguseni.

Rimi Eesti Food’i Hypermarketite direktori Irina Raudsepa sõnul on ümberehitustööde eesmärgiks ühtlustada Rimi hüpermarketite kontseptsiooni, mis muudab klientidele poeskäigu mugavamaks ja hoiab kokku nende aega.

Raudsepa sõnul suureneb uuenenud hüpermarketis puu- ja juurviljade, värske liha ja kala, kulinaaria- ja pagaritoodete valik ning juustusortiment. Senisest mitmekülgsemaid kulinaariatooteid võimaldab pakkuda tänavu juunis valmiv Rimi tsentraalköök, mis suurendab sortimenti. Samuti avatakse hüpermarketis pagaritsehh, kus pakutakse erinevaid kohapeal valmistatud pagaritooteid.

Haabersti Hyper Rimi avatakse külastajaile uuesti juunis.

Baltimaade juhtivaid jaekaubandusettevõtteid Rimi Baltic opereerib kolmes Balti riigis 172 kauplust, sealhulgas 24 hüpermarketit, 58 supermarketit ja 96 odavmüügikauplust. Eestis on Rimi Balticul kokku seitse hüpermarketit, kuus supermarketit, 48 Säästumarketit ja üks Supernetto cash carry.

Rimi Balticu müügikäive Eestis 2005. aastal oli 5 miljardit krooni, mis annab siinsel jaekaubandusturul 25-protsendise turuosa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing