HP nimetas Nokia endise tippjuhi nõukogu liikme kandidaadiks

26. jaanuar 2006, 11:38

HP (Hewlett-Packard) teatas, et varem Nokia tippjuhtkonda kuulunud Sari Baldauf esitati ettevõtte nõukogu liikme kandidaadiks.

Otsuse peab kinnitama HP aktsionäride koosolek 15. märtsil Los Angelesis.

Baldauf (50) töötas Nokias 22 aastat, millest 6,5 aastat täitis juhatuse liikme ja võrgunduse valdkonna direktori kohuseid. Baldauf lahkus Nokiast 2005. aasta alguses.

Kui Baldauf osutub valituks, saab temast teine viimase kuue kuu jooksul HP nõukogu liikmeks valitud tippjuht. Möödunud novembris liitus HP nõukoguga John Hammergren, tervishoiu valdkonnas tooteid ja teenuseid pakkuva McKesson Corporationi juhatuse esimees ja tegevjuht.

'Meil on hea meel, et Sari on nõus nõukogu töös osalema,' sõnas HP nõukogu esinaine Patricia Dunn. 'Tema kogemus rahvusvahelise ettevõtte juhtkonnas, teadmised sidevaldkonnast ja maailmaturust tulevad meile kasuks.'

Baldauf on Soome kodanik, ta on töötanud Euroopas, Aasias, Lähis-Idas ja Ameerikas. Baldauf on lõpetanud Helsinki Majanduse ja Ärijuhtimise Kõrgkooli.

HP pakub tehnoloogilisi lahendusi nii eratarbijale kui äri- ja avaliku sektori organisatsioonidele üle maailma. HP poolt pakutav hõlmab IT infrastruktuuri, personaalarvuteid ja lisaseadmeid, globaalseid IT teenuseid ning pildindus- ja printimislahendusi. HP viimase nelja kvartali müügitulu 31. oktoobri seisuga oli 86,7 miljardit dollarit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing