Selver korraldab kampaania rahvariietega

07. veebruar 2006, 12:46

Ülehomsest käivitub Selveris kampaania „Hea ja eestimaine”, mille käigus tutvustatakse erinevate maakondade rahvariideid ja Eesti tooteid.

Kauplustes ja välireklaamidel on üleval joonised rahvariietes inimestest, poodides pakutakse kvaliteetseid tooteid Eesti tegijatelt.

„Veebruar on eestlaste jaoks eriline kuu, sest tähistame ju veebruaris lisaks oma riigi iseseisvuspäevale ka Tartu rahu aastapäeva ja eestlastele olulist vastlapäeva,” lausus A-Selver AS juhataja Ain Taube.

Taube sõnu Selver laienenud üle-eestiliseks ketiks ja see andis hea võimaluse tutvustada erinevate piirkondade rahvariideid. Igas maakonnas rõhutatakse just sellele maakonnale omast eripära. Peale Tallinna on Selvereid kokku seitsmes maakonnas: Tartus, Võrus, Valgas, Saaremaal, Pärnus, Viljandis ja Rakveres.

Tallinnas eksponeeritakse paljude erinevate maakondade rahvariideid.

Eesti kapitalil põhinevasse Selveri ketti kuulub 20 kauplust, millest üheksa asuvad Tallinnas, neli Tartus ja kaks Pärnus ning üks Viljandis, Rakveres, Kuressaares, Võrus ja Valgas.

Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 1 800 inimesele. Ettevõtte 2005. aasta käive oli 2,19 miljardit krooni, Selveri kauplustes sooritati 16,7 miljonit ostu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing