RoschierRaidla avab Stockholmis kontori

Gert D. Hankewitz 07. veebruar 2006, 16:23

Advokaadibüroo RoschierRaidla avab Stockholmis uue kontori, mida hakkab juhtima Rootsi üks tunnustatuim advokaat Axel Calissendorff, teatas firma.

„Stockholm on viimase kümnendi jooksul arenenud Läänemere regiooni tõmbekeskuseks, kuhu on koondunud olulised infrastruktuuri ja finantsotsused. Seepärast oleme oma Soome, Läti ja Leedu partneritega pidanud oluliseks, et RoschierRaidla ühendus oleks esindatud ka konkurentsitihedal Rootsi õigusturul. Eelkõige tänu Soome partnerite aktiivsele eestvedamisele on see nüüd teoks saanud,“ kommenteeris Raidla Partnerite juht vandeadvokaat Jüri Raidla.

„Kindlasti jääb meie fookus Eestis ka edaspidi kohalike klientide teenindamisele. Samas on Eesti rahvusvaheline positsioon kvalitatiivselt muutunud – oleme Euroopa Liidu liikmesriik ja kiirelt areneva Läänemere integratsiooni oluline osa,“ lisas ta.

Advokaadibüroo Roschier Holmberg (Soome) juhatuse esimehe Tomas Lindholmi sõnul on RoschierRaidla alustanud Stockholmis püsiva ja kõrgetasemelise meeskonna loomisega: “Värbamine on olnud siiani väga edukas. Oleme seadnud eesmärgiks Lihavõttepühadeks luua umbes 15 advokaadist koosneva meeskonna.
Oleme enda püstitatud eesmärgile juba täna üsna lähedal.“

Stockholmi kontori juht Axel Calissendorff märkis: “Stockholmi kontori avamine on muidugi julge samm, kuid arvestades, et Stockholm on kujunemas Läänemeremaade oluliseks äri- ja finantskeskuseks, on see kindel samm tulevikku. RoschierRaidla kui tugeva regionaalse advokaadibüroo teenuste vastu on Rootsi turul suur huvi.”

RoschierRaidla on rahvusvaheline advokaadibüroode ühendus, millel on kontorid viies riigis, kus üheksas kontoris töötab kokku ligi 200 advokaati.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing