Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. veebruar 2006, 08:48

Postimees:

Eestile seitsmeks aastaks eraldatavast ligi 52 miljardist ELi tulevast abikroonist saab esialgse kava järgi suurima tüki keskkond, kuhu läheb 13,4 miljardit krooni.

Valitsus koguneb täna kabinetinõupidamisele, et vaadata läbi majandusministeeriumi komisjoni koostatud Eesti Raudtee tagasiostu võimaluse analüüs.

Sakala keskust ümber ehitada sooviv AS Uus Sakala tahab kultuuriminister Raivo Palmarult nõusolekut nõukogudeaegse suurehitise lammutamiseks, et saaks uude suuremasse majja ehitada ka 1800-kohalise kontserdisaali.

Eesti Päevaleht:

Eesti üks nimekamaid naispoliitikuid Liina Tõnisson võttis nädal tagasi teravalt sõna koalitsiooninõukogu vastu, teatades, et ei kavatse leppida üha süveneva tavaga jätta olulised riigiasjad koalitsiooninõukogu lahendada.

Klientide meelitamiseks langetavad taastusravikeskused hindu kuni kolmandiku.

SL Õhtuleht:

Tallinn tahab piirata kasiinode võimutsemist ja soovib saada riigilt otsustusõigust, kus ja mis tingimustel võib hasartmänge korraldada.

Eile teatati Itaalias, et Napoli lähedal leiti salatrükikoda, kus trükiti valeraha. Politsei konfiskeeris 400 000 valeraha, mille nominaaliks oli märgitud 50 eurot , ning 30 000 poognat rahatähtede trükkimiseks mõeldud paberit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing