Ülemistes avas oma esimese kaupluse uus brändirõivaste kett

17. veebruar 2006, 14:02

Täna avas Ülemiste keskuses oma uksed Classic Dream, esimene lüli uues brändirõivaste jaeketis, teatas kaubanduskett.


Kaupluses pakutakse klassikalises stiilis vabaaja rõivastust kaubamärkidelt Tommy Hilfiger, Indian Rose, Miss Sixty, Lee Cooper ja Big Star. Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits: „Olen veendunud, et Ülemiste Classic Dream’ist saab alguse oodatud ja edukas kauplustekett. Kaupluse omanikele kuulub ka Denim Dream, mis on Eestis juba ennast õigustanud korraliku valiku, läbimõeldud väljapaneku ja eeskujuliku teenindusega jaekontseptsioon.“

Kaupluses Classic Dream pakutakse klassikalises stiilis kvaliteetbrändide vabaaja rõivaid, pealisrõivaid, jalatseid ning aksessuaare meestele ja naistele. Laiemat valikut pakuvad Tommy Hilfiger, Indian Rose, Miss Sixty, esindatud on ka Lee Cooper ja Big Star, lähitulevikus on oodata mõnede brändide asendumist uutega.

Ülemiste keskuse 50 000 m²-l pakub oma kaupu ja teenuseid u 150 erinevat firmat. Nädalavahetustel toimuvad keskuses erinevad meelelahutusüritused kogu perele. Ülemiste keskuse arendajaks on Norra kinnisvarafirma Linstow International, kes omab ka kuut kaubanduskeskust Lätis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing