EPL: Tiit Ottise koha võib endale saada Monika Salu

23. veebruar 2006, 07:11

Eesti Päevalehe andmetel on telgitagustes räägitud pikka aega Eesti Lotot juhtinud Monika Salu asumisest Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) juhi kohale.

Salu ise ei kinnitanud ega lükanud umber, et temaga on sellest räägitud. “Huvitavad kuuldused. Aga kuulujutte ma ei kommenteeri,” ütles Salu. RKASi nõukogu liikme Janno Reiljani sõnul on arutatud mitmesuguseid variante.

RKASi nõukogu rahuldas üleeile juhatuse esimehe Tiit Ottise ja juhatuse liikmete Roman Kolosovi ja Heiki Puusaare lahkumisavaldused, mille need olid esitanud pärast Viru vangla ehituse riigihanke ebaõnnestumist. RKASi juhatus pidas ehitushindasid liiga suureks.

Keeruliseks teeb juhatuse ja nõukogu koostöö veel asjaolu, et nii Keskerakond kui ka Rahvaliit on olnud RKASi loomise vastu. Seetõttu on osa nõukogu liikmete suhtumine sellesse firmasse juba enne nõukokku astumist negatiivne. Samas on märgata ka sellise suhtumise muutumist, kuna keskerakondlasest haridusminister Mailis Reps on alustanud RKASiga koostööleppe sõlmimist, mille kohaselt soovitakse ligi kolme miljardi krooni eest remontida koolimaju.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing