Welisa tõi turule valmisveebilahenduse ja finantstarkvara väikeettevõtetele

09. märts 2006, 11:09

Pressiportaal Teavitaja.ee vahendas, et tarkvarafirma Welisa tõi turule valmisveebilahenduse ja finantstarkvara väikestele ja keskmisele firmadele.

<#Welisa=http://www.welisa.com/> veebiteenus sisaldab lehekülje kujundamist, lihtsat sisu haldamise võimalust, meiliaadresse ning veebikeskkondade majutamist .ee, .com ja teistel domeenidel. Ettevõtte teatel võtab uue veebilehe loomine aega 15 minutit ja protsess on arusaadav igale tekstitöötlusega kokku puutunud kontoritöötajale.

?Kui veebilehe kujundus, majutamine ja sisuhaldusteenus või ?tarkvara tellitakse praegu sageli erinevatelt teenusepakkujatelt, siis Welisa muudab teenuse ostmise lihtsamaks ja pakub kõike kuutasupõhise tervikpaketina,? ütles Welisa OÜ arendusjuht Tõnu Runnel.

Valmisveebiteenus on liitumistasuta ning soodsaima paketi hind on 199 krooni kuus. Täisfunktsionaalse e-kaupluse ülalpidamine maksab 499 krooni kuus. Ka turule toodavat finantstarkvara pakub Welisa rendiks kuutasu eest.

Hetkel pakub Welisa OÜ teenust Eestis ja Lätis, aasta jooksul viiakse sama teenus ka Leedu ja Soome turgudele. Ettevõtte tuntumateks klientideks on Sampo pank, Pärnu Konverentsid, Starman, Cargobus jt.

Tarkvarafirma Welisa asutati 1997. aastal ja tema tegevusalade hulka kuuluvad veebilehekülgede loomine, tarkvara müük ja rent (veebihaldus-, müügi-, raamatupidamis-, kliendihaldus-, äriplaani-, internetitarkvara), raamatupidamisteenus ning äriplaanide nõustamine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing