Nõudlus Metallica piletite järgi ummistas Piletilevi serverid, müük katkes

20. märts 2006, 12:18

Suur nõudlus hommikul müüki tulnud Metallica kontserdi piletite vastu ummistas täna Piletilevi serverid.

Täna kell kümme pandi korraga kõigis Balti riikides, samuti Soomes, Rootsis ja Venemaal müüki 50 000 Metallica kontserdi piletit.

'See on enneolematu juhtum. Serverid ei pea lihtsalt koormusele vastu,' ütles kontserdikorraldaja BDG pressiesindaja Ingrid Peek Postimehele.

Peegi sõnul teenindab Piletilevi esmalt inimesi, kes on tulnud füüsiliselt piletit ostma. Seetõttu soovitas ta fännidel minna Piletilevi müügipuntidesse ja mitte loota internetile.

Piletilevi juhataja Jaanus Beilmanni sõnul võeti internetist pileti ostmise võimalus maha, et teenindada müügipunktides järjekordades seisvaid inimesi. Kuid ka sellest ei piisa, sest surve on kõikides müügipunktides lihtsalt nii suur, et programm on täiesti ülekoormatud, lisas ta.

Piletilevi ja Microlink tegelevad tema sõnul olukorra lahendamisega täie võimsusega. Beilmann soovitas tulla piletihuviliste piletimüügikohtadesse tagasi kell 16. Selleks ajaks on süsteem loodetavasti tööle saadud, lisas ta.

Kella 11 paiku oli Viru keskuses Piletilevi müügipunkti taga umbes kahesajapealine saba. Kuigi müügipunkt avati kell kümme, olid kella 11ks Metallica pileti kätte saanud alles esimesed ostjad.

Metallica ainuke kontsert Põhja- ja Ida-Euroopas toimub 13. juunil Tallinna lauluväljakul.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing