ÄL: Lauri Laubre hakkab spordiärimeheks

22. märts 2006, 07:39

Põline meelelahutusärimees Lauri Laubre on enda jaoks leidnud uued väljakutsed spordis.

Koos Linnasoojuse omaniku Erich Teigamägi ning Erki Noole fännklubi presidendi Jüri Tiitusega on Laubre asutanud spordimänedžerifirma Sport2Sport, kirjutab Ärileht.

Tegemist on värske ettevõtmisega, mis sai äriregistrisse esmakande alles 10. veebruaril. Laubre, Tiituse ja Teigamägi osalused jagunevad firmas võrdselt.

Ärilehe andmetel saab firmal olema mitu erinevat võimalikku ärisuunda. Üks on näiteks spordiürituste korraldamine ning selle tarbeks sponsorite raha kaasamine. Teine võimalus on maailma tippatleetide Eestisse võistlema toomine.

Kolmas ja üks huvitavamaid tegevusvaldkondi on Sport2Spordil aga Eesti spordihuviliste sõidutamine sportlastele kaasa elama olümpiamängudele, maailmameistrivõistlustele ning muudele suurvõistlustele üle maailma. Hiljaaegu korraldas firma näiteks umbes 30 spordifänni sõidu Moskvasse kergejõustiku sise-MMile kümnevõistleja Kristjan Rahnule kaasa elama. Firma kaudu said fännid sõidupaketi 500-600 krooni soodsamalt, kui nad oleksid ise ostes saanud.

Firma eesmärk on hakata muuhulgas korraldama midagi sellist nagu Erki Noole võistlemise ajal, kus fännklubi sõitis Noolega võistluselt võistlusele kaasa. Küsimus on vaid selles, kust leida sama karismaatilist sportlast nagu Nool.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing