Hansapank avab homme kontori Peterburis

23. märts 2006, 14:06

Homme avab Hansapanga Grupi Venemaa äriüksus filiaali Peterburis, järgmiseks on oodata kontori avamist Kaliningradis, teatas pank.

Hansapanga Venemaa äriüksuse juht Druvis Murmanis tõi esile kaks põhjust, miks kontori avamine Peterburis on Hansapanga Grupi jaoks eriti oluline: 'Esiteks on see piirkond, kus meie kliendid aktiivselt tegutsevad. Teiseks on Peterburg suuruselt teine linn Venemaal. Tegevuse alustamisega seal suudame edaspidi pakkuda eelkõige oma äriklientidele, aga ka eraklientidele täielikku finantsteenuste paketti.'

Hansapank hakkab Peterburi filiaalis pakkuma samasugust teenuste valikut nagu oma Moskva kontoriski. Põhirõhk on korporatiivklientide teenindamisel - arveldused, laenud, rahvusvaheliste tehingute teenindamine ja koostöös Hansa Liisinguga liisingfinantseerimine. Eraisikutele pakub pank samuti arveldusi, aga ka hoiulaegaste kasutamise võimalust ja hüpoteeklaenu.

Hansapank kuulub Swedbanki gruppi ning panga tegevused Venemaal Moskvas, Peterburis ja Kaliningradis - äripangandus ja väliskaubanduse finantseerimine - on oluline osa Swedbanki rahvusvahelisest strateegiast. Hansapank keskendub Venemaal Grupi Balti, Skandinaavia ja Vene äriklientide teenindamisele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing