Tallinna ringteel liiklusõnnetuses hukkus 2 inimest, liiklus on suletud

30. märts 2006, 15:54

Tallinna ringteel toimunud rängas liiklusõnnetuses hukkus kaks inimest.

Täna pärastlõunal kella 13.35 ajal juhtus Tallinna ringteel raske liiklusõnnetus, hukkus kaks inimest.

Kell 14.37 sai Päästeamet väljakutse, milles teatati et Tallinna ringteel on kokku põrganud Tartu maantee suunas liikunud sõiduauto Toyota ning Narva maantee suunas liikunud sadulveok.

Sündmuskohal viibinud Krimi.ee reporteri Kaius Mölderi sõnul süttis sõiduauto kokkupõrke tagajärjel põlema, möödasõitnud rekkajuhid püüdsid seda küll kustutada ja tugevalt deformeerunud sõidukist inimesi välja tuua, aga see ei õnnestunud.

Liiklusõnnetus juhtus Tallinna ringtee esimesel kilomeetril Peterburi tee poolses otsas, kus Tartu maantee poolt tulnud Ford Mondeo, mida juhtis 57a Madis sooritas keelatud kohas tagasipööret ja põrkas kokku Peterburi tee poolt tulnud sõiduautoga Toyota.

Kokkupõrke tagajärjel paiskus Toyota vastassuunavööndisse ja põrkas omakorda kokku rekkaga MAN, mida juhtis 33aastane Vladimir ning kokkupõrke tagajärjel süttis Toyota põlema. Sõiduautos olnud kaks inimest hukkusid. Hukkunute isikud on tuvastamisel. Ford Mondeo juht ega kaasreisija viga ei saanud, samuti ei saanud viga rekkajuht.

Tallinna ringteel on õnnetuspaiga läheduses liiklus suletud orienteeruvalt kella 15.45ni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing