Hansa Fondiplaanis üleminek fondifondidesse aprillis tasuta

Annika Matson 10. aprill 2006, 10:29

Aprilli lõpuni saab ilma 1%-lise tehingutasuta vahetada Hansa Fondiplaani fondidesse kogunenud raha sama lepingu sees Hansa Fondifondide vastu, teatas pank.

Fondifondid pakuvad võimalust hajutatult investeerida ja turgudel toimuvatele muutustele kiiresti reageerida.

Uued fondid – Hansa Fondifond 30, Hansa Fondifond 60 ja Hansa Fondifond 100 – pakuvad võimalust lihtsalt ja mugavalt fondidesse investeerida. Kuna erinevate piirkondade ja varaklasside tulusus on pidevas muutumises, siis ei ole üldjuhul mõttekas fondide osakaalu investeerimisportfellis pikemaks ajaks määratleda, sest nii ei saa muutustele piisavalt kiiresti reageerida.

Fondifondide puhul on olukord teine – vastavalt globaalsete turgude väljavaadetele muudetakse fondifondide portfellides pidevalt erinevate piirkondade ning aktsia- ja võlakirjafondide osakaalu. Fondifondi investeerimine eeldab vaid, et te valite kolmest fondist sobivaima riskiprofiiliga ja oodatava tulususega fondi.

Samuti kaasneb fondifondidega igakuine fondijuhi kommentaaridega raport selle kohta, millised muutused on fondist toimunud. Raportiga saab tutvuda kõikides Hansapanga kontorites või hanza.neti alajaotises Investor. Fondifondide portfellis on suur osakaal kiire majandusarenguga Ida-Euroopa regiooni investeerivatel fondidel.

Vahetustehinguga muudate vaid fonde, kuhu teie raha investeeritakse. Endiselt jäävad kehtima teised Hansa Fondiplaani lepingu tingimused. Kui soovite ka oma tulevased paigutused Hansa Fondiplaanis

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing