Reformierakond: Merivälja tee remonti ei tohi edasi lükata

11. aprill 2006, 15:56

Reformierakonna Tallinna piirkond teatas, et on tõsiselt nördinud linnavalitsuse kavast lükata taaskord edasi Merivälja tee rekonstrueerimine.

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni ja Pirita Halduskogu liikme Triinu Rajasalu sõnul kärbiti 2006. aasta linnaeelarves oluliselt Pirita kultuuri - ja sporditegevuse rahastamist. 'Nüüd on jõudnud järg teede kätte. Tahes tahtmata tekib küsimus, kas tegemist on karistusega Pirita elanikele selle eest, et nende esimene eelistus valimistel ei olnud teps mitte Keskerakond,' ütles Rajasalu. 'Pole valijaid, pole ka probleemi?'

Rajasalu sõnul on Merivälja tee rekonstrueerimist korduvalt edasi lükatud. 'Harju tänavale muruplatsi ostmiseks on linnal raha küllaga, sundüürnikele korterite jagamisel samuti raha ei loeta. Kui on aga vaja korda teha kogu linnale oluline infrastruktuuri objekt, siis on korraga raha otsas,' imestas Rajasalu.

Reformierakonna Tallinna piirkonna hinnangul on Merivälja tee rekonstrueerimine hädavajalik juba sel aastal.

Tänane Postimees kirjutas, et Tallinna linnavalitsus lükkab tänavuseks plaanitud Merivälja tee laiendamise suure tõenäosusega järgmisse aastasse.

Teedeehituse eest vastutav abilinnapea Olga Sõtnik ütles, et ootamatult kalliks kerkinud Tartu maantee laiendamise tõttu ei jätku linnal enam raha kõigi tänavu plaanitud tee-ehituste jaoks, kirjutas Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing