Politsei tabas Tallinna südalinnas ligi 60 alaealist napsutajat ning suitsetajat

18. aprill 2006, 12:20

Politsei tabas pühade-eelsel neljapäeval Tallinna südalinnas korraldatud reidil 59 valdavalt alkoholi- ja tubakaseadust rikkunud alaealist.

Põhja prefektuuri Kesklinna politseiosakonna vanemkonstaabel Külli Tatteri sõnul on pahandustelt tabatud alaealiste hulk murettekitavalt suur.

?Südalinnas aega viitvate noorte hulk näitab, et noored eelistavad huviringidele ja trennis käimisele pahatihti lihtsalt hulkumist ning seetõttu satuvad ka pahandustesse,? ütles Tatter. ?Kevadisel ajal tuleb tänavatele ja õuekohvikutesse veelgi rohkem noori, seetõttu kavatseme selliste pisteliste kontrollidega kindlasti jätkata,? lubas vanemkonstaabel.

Operatsiooni käigus vormistati 76 väärteoprotokolli kokku 69 isikule, kellest 59 olid alaealised. Kõige enam, 42 juhul, jäid noorukid vahele suitsetamisega. Alaealisi napsutajaid oli 23 ning tabati ka üks narkootilist ainet tarbinud nooruk.

13. aprilli õhtul kell 18 alanud seitsmetunnises operatsioonis osales kokku 35 politseinikku Kesklinna Politseiosakonnast ning Julgestuspolitseist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing