SEB Eesti Ühispank korraldas AS NT Marine võlakirjade emissiooni

18. aprill 2006, 10:27

Eile emiteeris AS NT Marine SEB Eesti Ühispanga vahendusel kolme-aastaseid tagamata võlakirju mahus 2 miljonit eurot, teatas pank.

SEB Eesti Ühispanga korraldatud emissiooni puhul on tegu kinnise emissiooniga, mille investoriteks kujunesid kohalikud institutsionaalsed investorid. Tulenevalt emitendi ja korraldaja kokkuleppest emissiooni intressimäära ei avaldata.

NT Marine juhatuse liikme Toomas Virro kinnitusel on vahendite sihtotstarve käibekapitali suurendamine ja arendusprojektide toetamine. AS NT Marine on Eesti vanim ja suurim punkerdusfirma, mille tegevusalaks on laevade varustamine kütusega. NT Marine laevastik teenindab laevu Eesti sadamates ning St. Peterburgi, Ust-Luga, Murmanski ja Riia sadamates.

SEB Eesti Ühispanga võlakirjaturgude osakonna juhataja Ülar Kiisla sõnul müüs ennast AS NT Marine võlakirjade emissioon ise - emissioonimaht täitus juba esimese investoritega kohtumise järel. 'See näitab, et Eesti võlakirjaturul on endiselt vähe emitente ja eriti tugev on nõudlus turul vähem esindatud majandussektorite ettevõtete võlakirjade osas,' lisas Kiisla.

Emissioon on üheksas SEB Eesti Ühispanga poolt tänavu korraldatud võlakirjaemissioon.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing