Korraldajad viisid Motorexi sissepääsu ja parkimise Lauluväljakule

18. aprill 2006, 09:48

Homme algava rahvusvahelise auto- ja tehnikanäituse Motorex peasissepääs ja autoparkla asuvad esmakordselt Lauluväljakul.

Tallinna linna teatel soovivad näituse korraldajad piirata liiklusohutuse tagamiseks parkimist Pirita tee ääres. Selleks on Motorexi peasissepääs viidud Lauluväljaku mereväravasse.

'Nii Motorexi korraldajate kui ka linna eesmärgiks on vältida Ehitusmessi aegset liikluskaost, mille tulemusena Pirita tee äärne haljasala üles künti,' ütles pressiteate vahendusel Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli.

Lauluväljaku territooriumile mahub korraga parkima 2000 autot ning see peaks parkimisvajaduse suures osas rahuldama. Reisibusside parkimine on korraldatud Maarjamäe memoriaalkompleksi peasissepääsu esisel parkimisplatsil.

'Seekordne Motorex on suurem kui kunagi varem, ootame messile ligikaudu 55 000 külastajat,' ütles näituse projektijuht Hardi Kinnas. Lisaks Eesti Näituste messipaviljonidele on väljapanekud ka Lillepaviljonis ja Lauluväljakul. Üritus hõlmab 25 000 ruutmeetrit näitusepinda.

Pirita tee sõidusuundi lahutaval haljasribal ja mujal parkimist keelavate märkide mõjupiirkonnas parkinud sõidukid teisaldatakse.

Rahvusvaheline auto- ja tehnikanäitus 'Motorex Tallinn 2006' kestab pühapäeva, 23. aprillini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing