Valitakse Kaubandustegu 2005

18. aprill 2006, 13:22

Eesti Konverentsikeskus ja Eesti Kaupmeeste Liit kuulutasid välja tänavuse Kaubandusteo konkursi, et leida mullust enim kaubanduselu mõjutanud tegu või sündmust.

Kaubandustegu ei vali ?ürii, vaid kaupmehed ise, teatasid konkursi korraldajad pressiteate vahendiasel. Kandidaadid peavad olema majanduslikult edukad, kontseptuaalselt silmapaistvad, ausad ja eetilised konkurendina ning lugupidamist väärivad kliendi, partneri või tarnijana.

?Kaubanduses töötab ca 13,5% tööhõivelisest elanikkonnast. See on üks vähestest valdkondadest, mis loob töökohti juurde nii Eestis kui Euroopas. Kaubandus on Eestis üks majanduse alustaladest. Nii olulises valdkonnas parima selgitamine on sama loomulik kui Eesti meistri selgitamine murdmaa suusatamises,? kommenteeris Marika Merilai Eesti Kaupmeeste Liidust.

?Kaubanduses parima selgitamine ja esiletõstmine aitab teistel kaupmeestel parimate õnnestumistest ja ebaõnnestumistest õppida,? märkis kaaskorraldaja Endrik Randoja Eesti Konverentsikeskusest ja lisas, et kvaliteetsest kaubandusest võidab eelkõige tarbija.

Kaubandustegu 2005 esikolmiku tutvustamine ja võitjate autasustamine toimub kaubanduse aastakonverentsil ?Kaubanduse väärtus?, mis toimub 4. mail.

Eesti Konverentsikeskuse ja Eesti Kaupmeeste Liidu poolt korraldatav konkurss Kaubandustegu toimub juba neljandat korda. Eelnevatel aastatel on tiitli pälvinud Kesko Food (2002), Selver (2003) ja Viru Keskus (2004). Kaubanduse aastakonverents on arvult juba üheksas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing