PM: Rüütel sõitis Rahvaliidu juhtidega ringreisile

26. aprill 2006, 07:57

President Arnold Rüütel sõitis eile oma endise kodupartei Rahvaliidu kutsel Pärnumaale visiidile ja avas seal erakonna omavalitsusfoorumi.

Rahvaliit on öelnud, et nende presidendikandidaat on Arnold Rüütel, kui ta peaks langetama otsuse ka teiseks ametiajaks kandideerimise kasuks, kirjutab Postimees.

Eile saatis Rahvaliit välja pressiteate, mille järgi sõitis president Arnold Rüütel Rahvaliidu ministritega ja Riigikogu fraktsiooniga Pärnumaale visiidile.

Õhtul avas riigipea Pärnus Rahvaliidu korraldatud omavalitsusfoorumi «Tugev omavalitsus – Eesti tasakaalustatud arengu alus». Foorumil arutati, kuidas tugevdada regionaalarengut ja kohalikke omavalitsusi. Seda selleks, et kujundada ja täpsustada Rahvaliidu omavalitsuspoliitikat.

Presidendi pressiesindaja Eero Rauna sõnul saatsid foorumi korraldajad presidendile kutse osaleda üritusel avakõnega. 'Kuna tegemist oli kohalike omavalitsuste foorumiga, mis on presidendile tähtis teema ja ala, millel ta kogu aeg silma peal hoiab, siis soovis president sellest ka osa võtta,' ütles ta.

Rahvaliidu teabejuhi Agu Uudelepa sõnul oli see ka üks väheseid Rahvaliidu foorumeid, mida Rüütel avanud on.

Nelja parlamendierakonna üheks presidendikandidaadiks nimetatud Toomas Hendrik Ilvese nõunik Eestis Olari Koppel tõdes, et Rüütli visiit annab põhjuse küsida, kas käimas on presidendi toetatav Rahvaliidu valimiskampaania või vastupidi – Rüütel on alustanud oma tagasivalimiskampaaniat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing