Tallinn saab volbriööks lisa pudelikonteinerid

Gert D. Hankewitz 27. aprill 2006, 13:06

MTÜ Eesti Paekendiringlus paigaldab koostöös Cleanaway ja Tallinna linnavalitsusega volbriööks kesklinna tänavatele tühjade pudelite jaoks konteinerid.

“Paluksime kõiki pidulisi, et nad ei jätaks pudeleid tänavale vedelema, vaid paneks need ikka nende kogumise jaoks ettenähtud konteineritesse,“ lausus MTÜ Eesti Pakendiringlus projektijuht Andres Siplane. “Konteinereid on kerge äratunda selle järgi, et neil on peale Eesti Pakendiringluse ja Cleanaway logod ning kasutusjuhend.”

“Möödunud aastavahetuseks linna tänavatele paigutatud konteinerid aitasid oluliselt vähendada sellistel puhkudel seal reeglina vedeleva prügi hulka,“ ütles Tallinna abilinnapea Olga Sõtnik. “Sellest lähtuvalt otsustasime taas ka Volbriööks Tallinna kesklinna piirkonda paigutada analoogsed konteinerid.”

Konteinerid asuvad järgmistes kohtades – Raekoja platsil lava juures ja restoran Karl Friedrich poolses servas, Harju tänaval Vilde monumendi ja varemete vahel, kino Sõpruse ees, Vabaduse platsil Jaani kiriku ja kunstihoone vahelises pargialas ning Viru väravate lähedal Musumäe poolse torni juures.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing