Pärnu PM: Andunud fänn registreeris parnupostimees.eu domeeni

28. aprill 2006, 08:03

Ennast Pärnu Postimehe andunud fänniks pidav keskerakondlane Virgo Kruve registreeris veebiaadressid parnupostimees.eu ja virumaateataja.eu.

Küsimusele, mida ta Pärnu Postimehe eu-lõpulise veebiaadressiga peale kavatseb hakata, vastas Kruve, et see selgub sügiseks. 'Kui tahate täpset vastust, siis pole plaanid veel selged. On küll mõtteid, aga mul pole kombeks neid kuulutada enne, kui asi selge,' rääkis Kruve Pärnu Postimehele.

Hiljuti võitis Kruvele kuuluv osaühing Veebimees Pärnu linnavalitsuse ajalehe Pärnu kirjastamiseks korraldatud suunatud pakkumismenetlusega riigihanke.

Kruve rääkis, et ta on omandanud üle tosina eu-lõpuga veebiaadressi, kuid keeldus nende nimesid täpsustamast. Tehtud kulutuste tagasiteenimisele mõtleb ta enda sõnul kolme-nelja aasta perspektiivis. Tosina domeeni registreerimine maksab 3540 krooni.

Veebiaadress virumaateataja.eu on registreeritud Kruve mittetulundusühingu Rahatuusad nimele, mille meiliaadress on reform@kolmikliit.ee. Küsimusele, mis teda Reformierakonna ja kolmikliiduga seob, vastas Kruve, et ta on nende andunud fänn.

'Minu selle sügise suurimaks ettevõtmiseks saab olema vana hea kolmikliidu taastamine internetis,' teatas Keskerakonda kuuluv Kruve. Vana hea kolmikliit koosneb tema ettekujutuse kohaselt Isamaaliidust, Reformierakonnast ja Mõõdukatest ehk praegustest sotsidest.

Toimetus tundis huvi, kas Kruve on ka Pärnu Postimehe andunud fänn. Kruve tõdes, et nii võib öelda küll, sest iga tema hommik algab Pärnu Postimehe, Virumaa Teataja ja teiste lehtede lugemisega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing