HP Eestit hakkab juhtima Tõnis Mäe

Gert D. Hankewitz 11. mai 2006, 10:10

Hewlett-Packard Eesti juhtimise võtab üle ettevõtte konsultatsiooniteenuste juht Tõnis Mäe, kes enne HP-sse tööle asumist juhtis IT-ettevõtet Abobase Systems.

Mäe on HP Eestis töötanud poolteist aastat, juhtides ja arendades ettevõtte konsultatsiooniteenuste valdkonda. Filiaali juhi kohustuste täitmisele lisaks jätkab Mäe senisel ametikohal.
Mäe sõnul tuntakse HP-d maailmas eelkõige professionaalse ja tunnustatud IT-lahenduste pakkujana. „HP Eesti meeskonnaga on minu eesmärgiks pakkuda HP kõrgetasemelisi IT lahendusi samuti siinsetele klientidele,” täiendas Mäe.

HP Eesti kontori juhina seab Mäe prioriteediks meeskonnatöö arendamise ja erinevate valdkondade kompetentside parema kokku viimise. Teiseks oluliseks tegevuseks peab ta partnersuhete parandamist.

Mäe on varem töötanud kolm aastat firma Abobase Systems tegevjuhina ning kaheksa aastat müügi- ja turundusdirektorina. Samuti on Mäe olnud rahvusvahelise tarkvarafirma Oracle Baltics müügidirektor.
Mäe on lõpetanud Tartu Ülikooli Füüsika-Keemiateaduskonna ning täiendanud ennast juhtimise alal Henley Management College’is Inglismaal.

Enne Mäed juhtis HP Eesti kontori tegevust Endo Viires, kes töötas HP-s kolm aastat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing